Предстоящо от 3-ти до 10-ти декември
В периода от 3 до 10 декември клиентите ни строителни компании ще ползват 5% отстъпка от цената на преводачески услуги.
***
Абонаментните планове остават в сила и през декември. Абонирайте се сега за период, избран от вас и използвайте гъвкавите цени. Вижте абонаментните ни предложения.
Ако поръчате превода си по интернет, ще получите 10% остъпка от цената му. Вижте условията на онлайн поръчката.
Условията за легализация, както и цените за тази услуга, остават незасегнати от новата промоция. Какво представлява легализацията и кога е необходима, вижте тук.
Ваучерите за отстъпка при следващ превод също са в сила през тази седмица. Заповядайте да заплатите услугата си във вторник или четвъртък, за да получите своя талон. Условията вижте тук.
*English*
Between 3rd and 10th of December all construction companies will have 5% discount of the price for translation.
***